Rodzaje gadżetów reklamowych

Wśród wielu sposobów na reklamę firmy coraz większą popularność zyskują gadżety reklamowe. Te drobne upominki wręczane klientom, zawierające dane firmy, są świetnym sposobem nie tylko na reklamę, ale również na budowanie trwałych relacji i zaufania wobec firmy. Jakie rodzaje gadżetów reklamowych oferuje rynek?

Gadżety antystresowe

Klientom z poczuciem humoru można ofiarować gadżety reklamowe antystresowe. Są to wykonane z miękkiego tworzywa drobne przedmioty takie jak piłeczki, świnki lub kostki do gry. Do mniej spotykanych wzorów należą serca, samoloty, jabłka, krople deszczu, klocki, narzędzia, warzywa, a nawet samochody i małe domki. Wybór odpowiedniego kształtu zależy od profesji, jaką zajmuje się dana firma oraz od preferencji klienta.

Gadżety sportowe

Różnego rodzaju gadżety odwołujące się do sportu są idealnym wyborem w czasie dużych imprez sportowych, np. w okresie trwania olimpiady czy też mistrzostw świata w piłce nożnej. Ciekawym pomysłem będą więc przykładowo flamastry do malowania twarzy w barwach narodowych, poduszki stadionowe, kapelusze kibica, czy też piłki.

Gadżety okolicznościowe

gadżety reklamowe

Wiele propozycji gadżetów reklamowych to przedmioty związane ze szczególnym czasem w roku, jakim jest, np. Boże Narodzenie, Wielkanoc, czy też czas wakacji i urlopów. Warto wtedy pomyśleć o przygotowaniu okolicznościowych gadżetów reklamowych. Mogą to być, np. czapki mikołaja, świąteczne skarpety na prezenty, pluszowe renifery, świeczki w kształcie zajączków, jak również parasole plażowe i dmuchane piłki.

Gadżety tradycyjne

Oczywiście obok tych szczególnych i wymyślnych, bardzo popularne są gadżety tradycyjne, czyli przedmioty codziennego użytku. Do najczęściej wybieranych należą kubki, długopisy, breloki do kluczy lub parasole. Dużym powodzeniem cieszą się również wszelkiego typu materiały biurowe, np. kalendarze książkowe, kalendarze ścienne, teczki, magnesy, notatniki, pudełka na notatki lub wizytowniki.

Niezależnie od tego na jaki gadżet reklamowy padnie wybór, najważniejsze jest aby doskonale się prezentował i dobrze spełniał swoją rolę.

Polecamy świetny sklep z gadżetami dla firm i nie tylko: reklamowygadzet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.